Olibus logo
Niemcy Belgia Holandia Przewozy międzynarodowe
501 324 693 517 867 267

Wynajem busa z kierowcą i bez kierowcy na przejazdy w kraju

Wynajem busa z kierowcą i bez kierowcy na przejazdy w kraju W 2012 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne usługi. Oferujemy Państwu krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych, samochodów typu van, a także wynajem busów 9-osobowych z kierowcą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla grup zorganizowanych, które poszukują komfortowego sposobu przemieszczania się. Oferujemy przewóz osób do Niemiec, Belgii, Holandii, innych państw Europy oraz do każdej polskiej miejscowości.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, fachową obsługę i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Wynajem busów – dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych, które:

  • rozpoczynają działalność gospodarczą;
  • potrzebują samochodu zastępczego; (auta z OC sprawcy, samochodu na wakacje, itd.);
  • okresowo muszą zwiększyć flotę samochodów w swojej firmie;
  • przeprowadzają się;
  • poszukują alternatywy dla przyczep samochodowych – towarowych.

Wynajem busa w naszej firmie będzie też dobrym rozwiązaniem podczas podróży na koncerty, imprezy plenerowe i sportowe, wszelkiego rodzaju eventy, imprezy okolicznościowe oraz na szkolenia i konferencje. W naszej flocie pojazdów znajdują się także samochody osobowe i minibusy na wynajem, mogące służyć jako samochody zastępcze. Warto skorzystać z usług naszej firmy także wtedy, gdy interesują Państwa profesjonalne przewozy paczek.

Wynajem samochodów dostawczych i osobowych – szczegóły

Proponujemy wynajem samochodów dostawczych i osobowych z roczników 2012 i 2015 – w doskonałym stanie technicznym, na gwarancji producenta.

Nasze samochody posiadają:

  • opony zimowe (w okresie od 15 listopada do 31 marca);
  • systemy mocujące dla ładunków;
  • zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej.

Informujemy, że na wszystkie nasze samochody wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Wypożyczane pojazdy dostarczamy z pełnym zbiornikiem paliwa i z takim powinny być zwrócone. Dostarczamy Państwu wyłącznie samochody sprawne technicznie oraz czyste wewnątrz i na zewnątrz – nie starsze niż 3 lata. Możecie więc być pewni ich niezawodności na każdej trasie.