Olibus logo
Niemcy Belgia Holandia Przewozy międzynarodowe
501 324 693 517 867 267

Krajowe i zagraniczne przewozy busem – Paczki i przeprowadzki

Świadczymy usługi przewozu paczek z adresu na adres. Dojedziemy pod Państwa dom i zawieziemy powierzone nam paczki do wskazanego miejsca. Mogą na nas Państwo liczyć także w kwestii przeprowadzek – zadbamy o to, aby przenosiny do dowolnego miejsca w Polsce i na terenie Unii Europejskiej poszły szybko i sprawnie.

Przyjmujemy zlecenia na transport towarowy na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze usługi obejmują:

  • przeprowadzki do Polski;
  • przeprowadzki z Polski do UE i inne;
  • przewozy międzynarodowe busem: meble, okna, drzwi itp.;
  • transport materiałów budowlanych, towarów handlowych, ładunków na paletach;
  • transport pojazdów osobowych, maszyn rolniczych i innych.

Przeprowadzki – zagraniczne i krajowe przewozy busem

Działania naszej firmy obejmują zagraniczne oraz krajowe przewozy busem pojedynczych ładunków, takich jak: meble, sprzęt AGD i wiele innych. Zajmujemy się dużymi przeprowadzkami oraz przewozami na mniejszą skalę. Wszystko zależy od potrzeb Klienta. Wycena jest zawsze przygotowywana indywidualnie.

Dysponujemy sprawdzonymi i pojemnymi busami do 3,5 t, dzięki którym przewieziemy dowolny ładunek. W wyposażeniu pojazdów znajduje się m.in. satelitarny system nawigacyjno-kontrolny GPS RDS Traffic Control.

Zapewniamy ubezpieczenie przewozowe, co daje gwarancję bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów. Zatrudniamy doświadczoną obsadę kierowców, którzy prowadzili już niejeden bus. Przewozy krajowe mebli, artykułów biurowych i innych rzeczy z naszą firmą to dobry wybór.

Szczegółowe zasady dot. przewozu paczek

Warto być świadomym ograniczeń związanych z rozmiarami paczek. Przesyłki transportowane drogą lądową nie mogą przekraczać 300 cm w obwodzie. Szerokość, wysokość oraz długość przedmiotu nie może przekraczać wartości 175 cm.

W przypadku, gdy jakikolwiek wymiar przesyłki jest większy od wyżej podanych, konieczny jest kontakt z naszą firmą. Usługę wycenimy indywidualnie.