Olibus logo
Niemcy Belgia Holandia Przewozy międzynarodowe
501 324 693 517 867 267

Krajowe i zagraniczne przewozy busem – Paczki i przeprowadzki

Przewóz paczek - Polska, Holandia, Belgia, Niemcy

Świadczymy usługi przewozu z adresu na adres. Zadzwoń lub napisz zapytanie poprzez kontakt, a my oddzwonimy. Dojedziemy pod Twój dom i zawieziemy pod wskazany adres.

Rozmiary paczek

Przesyłki transportowane drogą lądową nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie, a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może być dłuższa niż 175cm.

W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z wzoru znajdującego się poniżej: 1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm.

W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm lub jej obwód przekracza 300cm, prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Wszystkie dane kontaktowe zamieszczone są na naszej stronie.

Przeprowadzki

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę usług transportowych.

Posiadamy busy, którymi przewieziemy dowolny ładunek, transport lawetą.

Nawiążemy współpracę na stałe zlecania.

Poproś o darmową wycenę poprzez kontakt. Nasz ekspert skontaktuje się z Toba w celu zaproponowania najlepszej oferty dla Ciebie.

Firma wykonuje usługi przewozu od pojedynczych ładunków, małych i dużych PRZEPROWADZEK do całościowych przewozów handlowych.

Przyjmujemy zlecenia na TRANSPORT TOWAROWY cała Unia Europejska, w szczególności:
– transport międzynarodow
– przeprowadzki do Polski
– przeprowadzki z Polski do UE i inne
– meble, okna, drzwi i inne
– materiały budowlane
– towary handlowe
– ładunki spaletyzowane
– transport pojazdów
– transport maszyn rolniczych i inne

Dysponujemy pojazdami do 3,5 tony z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control, ubezpieczeniem przewozowym, doświadczoną obsadą kierowców.

Firma mieści się w Czersku i oprócz wieloletniego doświadczenia zdobyła znaczną grupę - ponad 5500 - zadowolonych z naszego profesjonalizmu, punktualności i najlepszych cen klientów. Oferujemy również możliwość wynajęcia busa do przewozu osób na wycieczki, wydarzenia plenerowe i sportowe, koncerty, śluby i inne imprezy okolicznościowe oraz na szkolenia i konferencje.