Olibus logo
Niemcy Belgia Holandia Przewozy międzynarodowe
501 324 693 517 867 267

Nasze pojazdy do transportu busami - opis i galeria

Nasze pojazdy do transportu busami – opis i galeria Prezentujemy Państwu zdjęcia i opisy pojazdów do transportu busami. Wszystkie mikrobusy z naszej floty są nowe i świetnie wyposażone. Nasze najstarsze auto ma 3 lata.

Przewozy busem do Holandii, Niemiec, Belgii – gwarancja satysfakcji

Z naszymi pojazdami przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec są zawsze bezpieczne, szybkie i wygodne.

Poniżej można zapoznać się z charakterystyką przykładowych pojazdów w naszej flocie.

OPEL VIVARO i RENAULT TRAFIC Passenger

Samochody Renault Trafic Passenger i Opel Vivaro łączą najlepsze cechy wygodnych samochodów jednobryłowych z precyzją prowadzenia. Pojazdy zachowują się na drodze w sposób pewny i bezpieczny. System wspomagania nagłego hamowania zapewnia pasażerom również poczucie komfortu.

W wyposażeniu wszystkich busów znajdują się:

  • poduszki powietrzne (dla kierowcy i pasażera),
  • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami pirotechnicznymi (zapewniają utrzymywanie we właściwej pozycji),
  • wygodne zagłówki.

RENAULT MASTER

Renault Master w wersji bus to przestronny, oszczędny i ergonomiczny pojazd. Idealnie sprawdzi się przy przewożeniu dużej liczby osób. Renault Master Bus bazuje na dużym furgonie w odmianie L3H2, co sprawia, że pasażer ma zapewnioną komfortową przestrzeń do podróżowania. Wygodne fotele pomieszczą ośmiu pasażerów (1 miejsce dla pasażera obok kierowcy, pozostałe na tyle pojazdu).

Klimatyzacja działa z przodu oraz w przedziale pasażerskim, co sprawia, że wszyscy uczestnicy jazdy mogą cieszyć się jednakowym komfortem nawet w upalne dni. Fotele są wyposażone w trzypunktowe pasy, a dodatkowo każdy pasażer może liczyć na indywidualny nawiew i oświetlenie.

Bez pomocy specjalnych narzędzi można wyjąć dwa ostatnie rzędy foteli (wyposażenie opcjonalne). Dzięki takiemu rozwiązaniu można w pojeździe przewozić ze sobą większą ilość bagażu, także pod siedzeniami.

W wyposażeniu opcjonalnym znajdują się: dodatkowe ogrzewanie postojowe, uchylane boczne szyby. W podstawowej wersji pojazdu: nawigacja GPS, DVD, WiFi.