Olibus logo
Niemcy Belgia Holandia Przewozy międzynarodowe
501 324 693 517 867 267

Krajowe i zagraniczne przewozy osób busem – Galeria zdjęć

Jeździmy autami nowymi – najstarsze auto w naszej flocie ma 3 lata!

OPEL VIVARO i RENAULT TRAFIC Passenger

Model Opel vivaro i Renault Trafic Passenger zapewnia jego użytkownikom komfort i bezpieczeństwo godne wysokiej klasy samochodów osobowych dzięki pewnemu zachowaniu na drodze, sprawnemu hamowaniu i wprowadzeniu systemu wspomagania nagłego hamowania.
– Aby zapewnić panowanie nad pojazdem w każdych warunkach, w trafiku wykorzystano know-how konstruktorów Renault w dziedzinie bezpieczeństwa biernego – zastosowano cztery hamulce tarczowe:
– duże tarcze przednie są wentylowane
– tylne tarcze posiadają zaciski z układem automatycznego kasowania luzu.
Jest to skuteczny i wytrzymały układ hamulcowy, uzupełniony dodatkowo o seryjny ABS z elektronicznym korektorem siły hamowania EBV oraz system wspomagania nagłego hamowania. Komfortowe busy, które dowiozą Państwa bezpiecznie na miejsce.

Trafic i Vivaro łączy precyzję prowadzenia z komfortem zbliżonym do tego, jaki cechuje samochody jednobryłowe. Jest to jeszcze bardziej widoczne w wersji Trafic Passenger Privilege i Trafic Generation dzięki zmienionej regulacji zawieszenia. Przednia oś jest wyposażona w stabilizator poprzeczny mocowany przegubem do kolumny Mc Phersona.

– z tyłu oś samokorygująca względem toru jazdy z wahaczami wleczonymi i drążkiem Panharda zapewnia dodatkowo wysoki komfort akustyczny (dzięki skutecznemu tłumieniu drgań odpowiedzialnych za hałasy z układu jezdnego) oraz zachowanie na drodze godne najlepszych vanów na rynku. Zastosowanie amortyzatorów o zmiennej regulacji hydraulicznej, w zależności od obciążenia w połączeniu ze zmienną elastycznością zawieszenia, dodatkowo podnosi przyjemność jazdy

Trafic Passenger i Vivaro zapewniają bezpieczeństwo użytkowników dzięki oferowanemu wyposażeniu: poduszkom powietrznym kierowcy i pasażera. Busy wyposażone są w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami pirotechnicznymi – taki pas w przypadku kolizji przyciąga pasażera do fotela i utrzymuje go we właściwej pozycji. Wszystkie fotele mają wygodne zagłówki.

RENAULT MASTER

Renault Master w wersji Bus to oszczędny, przestronny i ergonomiczny pojazd, który świetnie nadaje się do przewozu dużej liczby pasażerów, bez względu na to, czy chodzi o transport dzieci na wycieczkę, sportowców na zawody czy muzyków na koncert. Renault Master Bus zapewnia idealną przestrzeń pasażerską, ponieważ bazuje na dużym furgonie w odmianie L3H2.

Komfort dla każdego. W przestronnym wnętrzu, poza miejscem dla kierowcy, znajdują się wygodne fotele dla ośmiu pasażerów.

Jedno z nich może podróżować z przodu, pozostali zaś na miejscach w tylnej części auta.

Renault Master Bus zapewnia pasażerom komfortową podróż. Pojazd ma na pokładzie klimatyzację z przodu i oraz w przedziale pasażerskim. Wszystkie miejsca są wyposażone w trzypunktowe pasy, indywidualny nawiew i oświetlenie. Kąt pochylenia oparcia wynosi 20°, odległość pomiędzy siedzeniami na wysokości kolan to 666 mm, a szerokość siedzeń – 440 mm. Bez pomocy specjalnych narzędzi można wyjąć dwa ostatnie rzędy foteli (wyposażenie opcjonalne). Zwiększa to przestrzeń do transportu bagaży, które można też przewozić pod siedzeniami.

Na bogatej liście wyposażenia opcjonalnego znajdują się również m.in. uchylane boczne szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe . Auta z pełnym ubezpieczeniem ASISTANCE , nawigacja GPS, DVD, WIFI INTERNET.